نامه مطالبات جامعه مامایی ایران، شماره1

Guest

/ #300

2016-09-02 15:07

باسلام
چرا به این تقاضا رای دادم .من فقط وفقط به این علت رای دادم که بعضی از همکاران دفتر کارشان ویا همان مطب وسیله امار معاش آنهاست وبه درستی وبا رعایت قوانین سعی میکنن تصویر درستی از یک انسان متعد به حرفه وانسانیت به نمایش بگذارند . من وشما به خوبی میدانیم که تعداد این افراد چقدر کم است .به واقعیت با خودم بسیار جنگیدم تا به این تقاضا رای دادم به خاطر آنها .وگر نه این همکاران خودشان را متخصص میدانند وبه هر کار ناشایست در این حرفه دست میزنند چرا برای کسی بجنگم که اگر فرزند من نوعی سری به مطب آنها بزند برای بدست آوردن پول همه نوع کلاه سر این بیچارها میگذارن .بارها شاهد بوده ایم . من به نوبت خود از بودن در این حرفه شرمنده ام از وجود چنین همکارانی متاسفم .متاسفانه مرد تمجید دیگر همکارن مانند خودشان قرار میگیرند وبیشتر تشویق میشوند .نازائی درمان میکنند جراحی میکنند وبسار کارهای دیگر .من از این حرفه شرمم میاد .لطفا در کنار این کارها به آنها محدوده کاریشان را آموزش بدهید وقتی آماده شدن برایشان هر کار که لازم بود انجام بدهید .من وهمکارانم در حد توانمان به آنها همه چیز را آموزش دادیم ومی دهیم کافیست به این جامعه مامائی بپوندد و آنوقت میشود مثل دیکر همکاران در جامعه .آنهائی که کاردانی را گرفته ومدتی کار کردن وبرای ادامه تحصیل بر میگردن فقط بدنبال این هستند که دانشکده و مربان خلاف ها را به آنها یاد بدهند تا بتوانند خودشان را به این کاروان برسانند .صحبت ها بسیار است وشما بهتر ازمن میدانید .من بسیار متاسفم .
روزتان به خیر وشادی من وشما