VÉDJUK MEG KRISNA-VÖLGYET ÉS A SZENT TEHENEKET!

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition VÉDJUK MEG KRISNA-VÖLGYET ÉS A SZENT TEHENEKET!.


Guest

#1

2011-12-03 23:10

NEM!!!!!!!!!!!!!!

Guest

#2

2011-12-03 23:12

SOHA!!!!!!!!!!!!

Guest

#3

2011-12-03 23:14

Imádlak Krishna-völgy!!!!!!!

Guest

#4

2011-12-03 23:25

Azt a szépséget amit ott létre hoztak, nem szabad engedni,hogy tönkretegyék!Nagyon sok embernek a munkája van benne!Nem beszélve a szép egészséges állatokról!Tóth Gizella

Guest

#5

2011-12-03 23:29

Természetes hogy aláirom,mert 16 éve ez a vallás az életem.:)
Krisztina

#6

2011-12-03 23:39

én nem ehhez a valláshoz tartozom, de veletek vagyok!!! ne adjátok fel, ha összefogunk, megmenthetjük a Krisnások Földjét!!!

Guest

#7

2011-12-04 00:21

Gyönyörű hely. Kedvesek. Mi nagyon jól éreztük magunkat Náluk. Miért kell mindent tönkre tenni ami szép, élhető???

Guest

#8 Jó reggelt!

2011-12-04 00:52

A 14 MÁR ELFOGADOTT EGYHÁZON KÍVÜL MINDET JANUÁR 1.-TŐL MEG AKARJÁK SZÜNTETNI - Jó reggelt! Ezt már rég eldöntötte a Narancsuralmi párt. Már szeptember óta látható volt, mire megy ki a játék - nem szakmai döntés, hanem POLITIKAI született, a szakma - teológusok, valláskutatók - tehetetlenek. Nézzétek meg az Államtitkár úr szemrebbenés nélküli nyilatkozatait arról, hogy minden egyházzal tárgyal - csak a business egyházakat akarják kiszűrni - és mit tett? Soha ne a szavait nézzétek egy magyar politikusnak - hanem a tetteiket, azok leleplezik valódi szándékaikat. Ha Szászfalvi Államtitkár úr maga betartja a törvényeket KÖZ SZOLGAKÉNT akkor kellett is volna tárgyalnia - és nézzétek meg, hogy valójában kikkel tárgyalt. MI FIZETJÜK az ő béreiket, juttatásaikat - és arcba köpnek, hátba szúrnak. A szakma nekik sehol nem számít, ezért pusztulunk bele a döntéseikbe.

Nem véletlenül éhség-sztrájkol lelkész Strasbourgban - a Krsnásokért is, de eddig nem sok támogatást kapott, pedig eredményes volt - átvették a petíciót és nemzetközileg figyeltek fel arra, e téren is mi folyik itt. TELJES összefogás kell - nem egyházanként külön-külön. Támogassátok ti is Iványi Gábor úrék küzdelmét - minden közösségért, legyen keresztény, buddhista vagy krsnás... Pont az a cél, egyenként akarjanak velük tárgyalni, hogy megosztassák a közösségeket is. mindig ugyanaz - megosztanak minden területet, ellentétet szítanak, hogy mindenen ők uralkodjanak.

Guest

#9

2011-12-04 01:15

FELHÁBORÍTÓ! Imádkozunk érte! :) Hare Krisna!

Guest

#10

2011-12-04 01:23

...olyan ez tudjátok, mint ha intézkedésről-intézkedésre és törvényről-törvényre egy nagy lépcsőn mennénk felfelé. Mi lehet a lépcső tetején? Nem a vallásszabadság az tuti! Én Mormon vagyok. Talán a világon egyedül itt nem vagyunk egyház.KB 130-országban pedig igen. Szoktuk azt mondani, hogy ugyanazt az Istent követjük. A fiúk, előbb-utóbb hozzá fogják tenni, hogy ugyanabból az egyházból! Ami veletek történik FELHÁBORÍTÓ!!!!! Legyetek bátrak! Imádkozok értetek!!
Üdv: Dudás Tamás

Guest

#11

2011-12-04 03:51

Milyen alapon akarjak allamositani a foldeteket? En nem hinnem, hogy ilyesmihez joguk volna, elvegre egy petakot nem fizettek erte. Nincs egy jo ugyved, aki kepviselne benneteket?

Guest

#12

2011-12-04 07:04

A föld államosítása egyébként nem volt politikai szándék, a jogi eredmény egyszerű koherencia zavar következménye. Azt szeretnénk elérni, hogy ezt tegyék rendbe.

Guest

#13

2011-12-04 07:38

Remélem fog valamit érni ez az aláírás gyűjtés!

Guest

#14

2011-12-04 10:21

Tiszta szívemből szeretem, és becsülőm a Krisna Hívőket
magam is nagyon szimpatizálok velük. De ezektől a döntéshozóktól semmi jóra nem lehet számítani

Guest

#15

2011-12-04 11:09

tönkre tesznek már mindent...

Guest

#16

2011-12-04 11:21

Az az igazság, hogy oké aláírom, de a megvédelmezés alatt nyilván az anyagiak szűkösségével van összefüggésben...szóval nem arról van szó, hogy valakik bántanák a teheneket hanem ha megszűnik az állami támogatás valami oknál fogva nehezebben lehet eltartani őket...amit nem értek, hogy mi kell egy tehénnek, de mindegy,

....meg a másik, amit nem értek, hogy miért pont a tehenészet kerülne bajba és nem mondjuk az irodák ahol szerintem többen vannak mint a tehenészetben

Itt is simlisséget látok az egészben, mert a tehénvédelmet kihasználva próbálják a bhakták körét rávenni arra, hogy megmentsék az egyházi státuszt és az avval járó anyagi nyereséget.

Nem inkább mégsem írom alá én nem veszek részt az ilyen bújtatott, trükkös módszerekbe Ha pedig a tehenészet valóban nehézségekbe ütközik az nem azért van , mert az állambácsin nem ad semmit....más hol kell keresni a problémát.

Nem szabad elfelejteni, hogy ahol Krisna van ott van Laksmi is a Szerencse Istennője .

A Hare Krisna Mozgalom maga Krisna és ha nincs pénz elég, azaz Laksmi devi nem nyilvánít, akkor az azért lehet mert Krisna elment és Krisnát csak úgy lehet maradásra bírni, ha szeretik Őt és , hogyan kell szeretni...ha a bhakták követik a vallásos elveket, szabályokat, a reggeli keléssel együtt, úgy élnek mint egy bhakta....

Ha ez nem megy, akkor Krisna elmegy így Laxmi is magyarán nem lesz elég kifizetni a rezsit..

Igazából nem a tehénvédelem van veszélyben, akkor mégis miért került veszélybe pont egy olyan dolog, ami .....sokba kerül a szalma, vagy mi? Tényleg nem értem....

Guest

#17

2011-12-04 11:54

El sem akarjuk hinni hogy ilyen megtörténhet!
fromdtod

#18

2011-12-04 11:58

Valami hátteret azért kellene adni. Kinek a tujadnona? Bérli a Krisna? Vagy használja? Mi volt előbb? Tehát hogy tettek-e érte valamit? Stb. stb. Teljes mértékben NEM ismerem a szituációt. Hitem nem a Krisnáé, tehát szeretnék valamit tudni róla...

Guest

#19

2011-12-04 12:06

Ezt nem tehetik meg! Ez döbbenetes lenne...!

Guest

#20 Re:

2011-12-04 12:07

#16: -

Van külterület és belterület. külterület nem lehet egyesület tulajdonában, belterület igen. az intelligenciádra bízom, hogy vajon a tehenészet kül vagy bel?! Senki nem kötelez hogy írd alá, arra sem hogy nem, s hála Istennek szólás szabadság is van :)


Guest

#21 Re:

2011-12-04 12:08

#18: fromdtod -

egyházi tulajdon: megvették, gondozták, felépítették.


Guest

#22

2011-12-04 12:14

Ezt nem szabad hagyni, hát milyen országban élünk!?

Guest

#23

2011-12-04 12:51

Ha valaki megvett egy földterületet, akkor az az ÖVÉ.
Senkinek nincs joga elvenni azt tőle semmilyen indokkal.

Batta Katalin Sarolta
Indianyó

#24 Re: Jó reggelt!

2011-12-04 12:56

#8: - Jó reggelt!

köszönöm a megjegyzésedet, bólogatok rá erősen. mert hát azért jó lett volna, a ha többiekért is ekkora felháborodás indult volna be... a hajléktalanokat és cigányokat oktató kisegyházak is érnek annyit, mint a Krshna-völgy. persze ettől még én is aláírom, csak muszáj volt ezt hozzáfűznöm.

This post has been removed by its writer (Show details)

2011-12-04 12:58