Plava voda Travnik

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition Plava voda Travnik.


Guest

#26

2013-03-13 03:33

dovrbilo vise svima zbog ovih vrba.

Guest

#27

2013-03-13 08:26

Jel' sljedeci Stari Grad?

Guest

#28

2013-03-13 09:32

It is criminal,tragic and destroying a monument!!!!
They did it all very sneaky ! What intrest is behind this ??? the responsible people had to be brought at law in front off a judge !

Guest

#29

2013-03-13 09:43

traziti krivicnu odgovornost obnih koji su ovo napravili

Guest

#30

2013-03-13 10:46

Idiotizam sta drugo reci za ovakav cin.
Bugojno

#31 Re: Jedini pravi komentar..... Kako za Plavu vodu - Travnik - tako za sve ostalo i svugdje!!!!!

2013-03-13 14:35


Guest

#32

2013-03-13 14:49

Upropastili ste i ukrali ljepotu Plave vode!!
Sramota!!

Guest

#33

2013-03-13 17:25

Ucinio je nesto sto je jako vidljivo,ne obaziruci se na visestoljetnu tradiciju i izgled mjesta!Kao da i sam nije iz Travnika!

Guest

#34

2013-03-13 17:30

majku im nacisticku!!!!

Guest

#35

2013-03-13 20:52

dao sam dosta komentara. isrtrajati do kraja i kazniti odgovorne za ovaj zločin.
turbe city

#36 Re:

2013-03-13 22:19

#15: travnicanin -

Majstore svaka cast na odlicnom komentaru. Pratim danima desavanja na facebooku i vidim da je ovo sad nekakva SDP hajka na nacelnika Hadziemrica. I ja sam glasao za SDP ponajvise zbog promjene i Komsica. Ali ovi su gori jos. U Travniku sljam najveci u toj stranci. Cast izuzetcima.

Zalosno sto nam rezu zalosne vrbe ali jos zalosnije sto se sdp kaci na ovakve stvari. Zasto ne sitite radnike Borca? Zasto ne zaposljavajte mlade? Sad vas ima pet-sest u vijecu i ni to vam nije dosta.

Tarik Puric

#37

2013-03-13 22:55

Krivci za ovo nedjelo ma ko to bio i iza tog se krio mora odgovarat na bilo koji nacin

Guest

#38

2013-03-13 23:33

A šta reći za ukradeno djetinjstvo? Bolje reći posječeno:(

Guest

#39 Re:

2013-03-14 02:55

#38: -

UKRADENO DJETINJSTVO??? HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHA

DRAGI LJUDI, PA KAKVE GLUPOSTI VAM PADAJU NA PAMET... DA NIJE SMIJESNO BILO BI ZALOSNO...


Guest

#40

2013-03-14 03:20

Svaki normalan čovjek, ali ČOVJEK prije svega treba da se zapita do kada?Ovo je samo kap u moru. Nemojte umišljati da smo mi neko i nešto, a pogotovo kada smo dopustili da nam se sve ovo događa. Nemojte se igrati Boga pa suditi ljudima po bilo kom osnovu, samo budite realni i iskreni prema sebi. Ako odobravate ovo, niste bolje ni zaslužili, sutra vam treba i vodu uzeti.Sve neka vam uzmu i živote su vam skoro uzeli. Ako svaki građanin nema tu svijest da shvati da je ovo zločin na pravdi Boga. Ovi komentari vezano za SDP, pa i ljudi iz SDP-a su građani Travnika većinom..zašto zabraniti nekome ako podržava akciju?Da hoće neko i iz SDA da uzme aktivno učešće i drugih stranaka naravno. Prestanite više kriviti stranke i politiku zapitajte se sami, je li možda do vas?Toliko.

Guest

#41

2013-03-14 03:24

MUDRAC ONO ŠTO HOĆE TRAŽI U SEBI, NEZNALICA TO TRAŽI U DRUGIMA (Konfucije

This post has been removed by its writer (Show details)

2013-03-14 03:52



Guest

#43 Re:

2013-03-14 04:02

#19: travnicanka -

nema goreg seljaka od carsijskog djutana, a ovaj put vam je sudbinu skrojio tkzv travnicki gospodin hahaha, ocigledno si i ti jedna od tih dok ono jada od ceste nazivas magistralom, i onu kasabu naziva gradom.

BH Telekom

#44 Re: BH Telekom

2013-03-14 12:23

#19: travnicanka -

Hahahah, bravo travnicanka  pokazi im kako se razmislja i kako to pravi gradjani rade  nema tamo amo odmah djela  motorka, sjekira i navali hahahah  a sada veliki pozdrav za  gospodina gradjanina Hadziemrica koji je ipak seljak u gradu ali veci gradjanin od tebe travnicanko dzaba tebi palatalizacija kada nemas  spoljnju ljepotu  hocu da kazem da si poruzna bar po IP adresi hehehhhe....


Guest

#45

2013-03-14 12:24

Boraveči više puta u Turskoj i Istanbulu isto toliko puta sam posjetio i Topkapi, dvorac sultana sa ljepotama, a koje se nemogu poredit sa našom malom Plavom vodom.U Topkapiu pstoje višestoljetne topole, koje su i trule a i bolesne ali se ne sjeku več se liječe i održavaju za naredne generacije a po našem sadašnjem načelniku završile bi kao i žalosne vrbe, a po zakonima koji vladaju u Turskoj provjerite ako ne vjerujete koja bi mu bila kazna.Znam ovo je kap koja je prelila čašu, a koliko je se svega uništilo i unakaradilo u Travniku poslijednjih godina trabalo bi se pozabavit i državno odvjetništvo.Prilikom svake posjete mom i vašem rodnom Gradu Travniku zamjetim neku promjenu u negativnom smislu,koju lokalni močnici i njima podobni realiziraju u svoju korist.Za sve nakaradno ima novca a ono što je najpotrebnije propada i nestaje zauvjek (školski i zrastveni objekti).Toliko je sramote od nadležnih u našem gradu vidjet da bi spisak bio i malo duži:Plava voda,Konak,Rasvjeta,saobračajnice,uništrne historijske fasade i krovovina objektima od opčeg značaja.Travničani probudite se u duhu pok.Ive Andrića i rahmetli Seje Sariča koji su istinski voljeli i opisali nama dragu travničku čaršiju.

Guest

#46 Re: Re:

2013-03-14 18:20

#39: - Re:

da, ukradeno djetinjsto, i mladost i zivot i buducnost, travnik je izgubio dusu davno, davno cak i prije 1992, i nikada je nije nasao, sto se vidi iz prilozenog stanja gdje je ljudima vise stalo do vrba nego do mladih koji lutaju beznadezno trazeci svoj dio neba a kojeg nikada nece naci jer im je i to samo nebo zakriveno korumpiranom tkzv travnickom gospodom. Vise vam je stalo do vrba nego do svih prognanih koji su se slili u travnik 1992 koje jos uvijek nazivate dosljama i kazete da vam kvare grad a vi ste ga sami iskvarili svojom malogradjanstinom i neljudskoscu. Zao mi je vrba ali mi je jos vise zalije omladine koja vidi koliko se borite za vrbe a njih ste istjerali na ulice i u kafane, neka se neki carsijski vlasnik kafica bogati na njihovoj nemoci. Ova vasa afera s vrbama je nevidjeni odraz ljudskog licemjerja koji se moze samo naci u travniku.

okreni se oko sebe i pogledaj mladost unistenu vasom korupcijom

Guest

#47

2013-03-14 19:05

dovoljna je samo jedna rijec za ovo sto je ucinjeno preko noci SRAMOTA

Guest

#48

2013-03-14 22:37

eee moje drage vrbe da znate kakva ´mraka´ sve o vama danas prica,ostale bi zive samo da ne slusate te gluposti i bljuvotine, ovako smao mogu reci R.I.P , tu gdje jeste, tu vam je i bolje.

Guest

#49 Re: Re: Re:

2013-03-14 22:44

#46: - Re: Re:

" Ova vasa afera s vrbama je nevidjeni odraz ljudskog licemjerja koji se moze samo naci u travniku. "

SVAKA CAST! Taman sto sam mislila da sam jedina protiv ove ludosti s vrbama.


Guest

#50 dragi "gradjani" travnicke kasabe

2013-03-14 23:21

Andriceva poruka "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati" ne vrijedi za Travnik, u Travnik ta vremena ne dolaze, u Travniku ta vremana traju konstanto.

Draga gospodo "gradjani" ako imate toliko energije da je utrosite u vrbe, pronadjite malo energije u sebi i usmjerite je na rjesavanje vijekovima starog Travnickog problema "licemjerje i korumpiranost travnicke carsije"