VÉDJUK MEG KRISNA-VÖLGYET ÉS A SZENT TEHENEKET!


Guest

/ #16

2011-12-04 11:21

Az az igazság, hogy oké aláírom, de a megvédelmezés alatt nyilván az anyagiak szűkösségével van összefüggésben...szóval nem arról van szó, hogy valakik bántanák a teheneket hanem ha megszűnik az állami támogatás valami oknál fogva nehezebben lehet eltartani őket...amit nem értek, hogy mi kell egy tehénnek, de mindegy,

....meg a másik, amit nem értek, hogy miért pont a tehenészet kerülne bajba és nem mondjuk az irodák ahol szerintem többen vannak mint a tehenészetben

Itt is simlisséget látok az egészben, mert a tehénvédelmet kihasználva próbálják a bhakták körét rávenni arra, hogy megmentsék az egyházi státuszt és az avval járó anyagi nyereséget.

Nem inkább mégsem írom alá én nem veszek részt az ilyen bújtatott, trükkös módszerekbe Ha pedig a tehenészet valóban nehézségekbe ütközik az nem azért van , mert az állambácsin nem ad semmit....más hol kell keresni a problémát.

Nem szabad elfelejteni, hogy ahol Krisna van ott van Laksmi is a Szerencse Istennője .

A Hare Krisna Mozgalom maga Krisna és ha nincs pénz elég, azaz Laksmi devi nem nyilvánít, akkor az azért lehet mert Krisna elment és Krisnát csak úgy lehet maradásra bírni, ha szeretik Őt és , hogyan kell szeretni...ha a bhakták követik a vallásos elveket, szabályokat, a reggeli keléssel együtt, úgy élnek mint egy bhakta....

Ha ez nem megy, akkor Krisna elmegy így Laxmi is magyarán nem lesz elég kifizetni a rezsit..

Igazából nem a tehénvédelem van veszélyben, akkor mégis miért került veszélybe pont egy olyan dolog, ami .....sokba kerül a szalma, vagy mi? Tényleg nem értem....