درخواست تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی سازمان نوسازی مدارس کشور

سرور گرامی جناب آقای دکتر لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی؛

سرور گرامی جناب آقای دکتر بطحایی،  وزیر محترم آموزش و پرورش؛

  با اهدای سلام و احترام به استحضار میرساند، اینجانبان جمعی از کارکنان قراردادی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس کشور که سالهاست به صورت قراردادی بدون امنیت شغلی در حال فعالیت در امر مقدس مدرسه سازی هستیم و طی درخواست های مکرر به سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان امور اداری و استخدامی کشور و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مبنی بر تبدیل وضعیت شغلی، متاسفانه تاکنون نتیجه ای حاصل نگردیده است. همانگونه که مطلع هستید برخی ارگان ها و دستگاههای دولتی از جمله وزارت نفت، شهرداری ها و سازمان فنی و حرفه ای در چندین نوبت باگرفتن مصوبه از مجلس محترم اقدام به تعیین تکلیف نیروهای قراردادی خود کرده اند. همچنین این اقدام در مورد وزارت آموزش و پرورش نیز با تصویب کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در حال پیگیری می باشد. لذا با عنایت به اینکه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به عنوان بازوی عمرانی این وزارتخانه با تلاش شبانه روزی کارمندان، دورافتاده ترین مناطق استان ها را تحت پوشش خدمات فنی و مهندسی خود قرارداده است و دارای حدود 700 نفر نیروی قراردادی (حدود یک چهارم کل کارمندان سازمان) در سطح کشور می باشد، و با توجه به نیاز مبرم سازمان به این حداقل نیروی انسانی که اکثرا دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند، از حضرتعالی خواهشمندیم نسبت به تبدیل وضعیت این مجموعه در قالب "طرح مجلس شورای اسلامی و در سقف استخدام  معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی "، رایزنی ، مساعدت و پیگیری نمایید.  

امید است با این اقدام مدبرانه و شایسته در سال "اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال" موجبات آرامش این نیروها و خانواده آنها را فراهم کرده تا بازدهی هر چه بیشتر این مجموعه در راه آبادانی کشور عزیزمان روز افزون گردد.

پیشاپیش از حسن توجه آن بزرگوار نهایت سپاس گزاری را داریم و از خداوند منان توفیق روزافزون را برای شما مسئلت می نماییم.

  رونوشت : ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ، جناب آقای دکتر نظرپور


OR

Your email address will not be published on our site. However, the author of the petition will see all the information you provide on this form.

You will receive an email with a link to confirm your signature. To ensure you receive our emails, please add info@petitions24.com to your address book or safe senders list.
Facebook