درخواست تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی سازمان نوسازی مدارس کشور

سرور گرامی جناب آقای دکتر لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی؛

سرور گرامی جناب آقای دکتر بطحایی،  وزیر محترم آموزش و پرورش؛

  با اهدای سلام و احترام به استحضار میرساند، اینجانبان تعداد 600 نفر از کارکنان و مهندسین سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز  مدارس کشور( حدود یک چهارم کل کارمندان سازمان) که سالهاست به صورت قراردادی، با حداقل دریافتی و بدون امنیت شغلی در حال فعالیت در امر مقدس مدرسه سازی در دور افتاده ترین مناطق کشورهستیم و طی درخواست های مکرر به سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان امور اداری و استخدامی کشور و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مبنی بر تبدیل وضعیت شغلی، متاسفانه تاکنون نتیجه ای حاصل نگردیده است. همانگونه که مطلع هستید برخی ارگان ها و دستگاههای دولتی از جمله وزارت نفت، شهرداری ها و سازمان فنی و حرفه ای در چندین نوبت باگرفتن مصوبه از مجلس محترم اقدام به تعیین تکلیف نیروهای قراردادی خود کرده اند. همچنین این اقدام در مورد وزارت آموزش و پرورش نیز با تصویب کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در حال پیگیری می باشد. لذا با عنایت به اینکه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به عنوان بازوی عمرانی این وزارتخانه با تلاش شبانه روزی مهندسین جوان این سازمان، در طی 4 سال گذشته حدود 24هزار کلاس درس ساخته و 26هزار کلاس درس را در دست ساخت دارد و همچنین بالغ بر 60هزار کلاس درس درشهرها ، روستاها و دورافتاده ترین مناطق کشور، استاندار سازی ،تعمیر و تجهیز نموده است. و با توجه به نیاز مبرم سازمان به این حداقل نیروی انسانی که اکثرا دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی عمران،معماری،برق و مکانیک می باشند، از حضرتعالی خواهشمندیم نسبت به تبدیل وضعیت این مجموعه در قالب "طرح مجلس شورای اسلامی و در سقف استخدام  معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی "، و یا رایزنی با دولت محترم مساعدت و پیگیری نمایید.  

امید است با این اقدام مدبرانه و شایسته در سال جدید موجبات آرامش این نیروها و خانواده آنها را فراهم کرده تا بازدهی هر چه بیشتر این مجموعه در راه آبادانی کشور عزیزمان روز افزون گردد.

پیشاپیش از حسن توجه آن بزرگوار نهایت سپاس گزاری را داریم و از خداوند منان توفیق روزافزون را برای شما مسئلت می نماییم.

  رونوشت : ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ، جناب آقای دکتر رخشانی مهر


درخواست تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی سازمان نوسازی مدارس کشور    Contact the author of the petition

Sign this Petition


OR

Your email address will not be published on our site. However, the author of the petition will see all the information you provide on this form.

You will receive an email with a link to confirm your signature. To ensure you receive our emails, please add info@petitions24.com to your address book or safe senders list.
Facebook