Mecca Disaster فاجعه سرزمین منا

fa

/ #9102 صلح جهانی نزدیکه اگه همه بخوایم

2015-10-01 08:15

سلام،سلام به همه همه ی کسانی که دارن متن منو می خونن هر کسی با هر نژاد و مذهبی اول سلام کردم چون در فرهنگ و دین من سلام یعنی سلامتی، سلام یعنی درود گفتن ، یعنی شاد بودن و من همه ی این خوبی ها رو برای شما خواستارم. منم هم به عنوان یک انسان خواستم تا ناراحتی خودم رو از این واقعه درناک بیان کنم و بگم عزیز من کسی که با عزیزت با کلی امید وارزو رفتی مکه و الان بدون اون و فقط با چمدونش داری بر می گردی از صمیم قلبم از خداوند متعال برای تقاضای صبر می کنم . ما به احترام شما و عزیزتون اینجا برای نشون دادن اعتراضمون جمع شدیم اما اعتراض اصلی من نه تنها به عربستان بلکه به کل دنیاست همین الان که دارم این متن رو تایپ می کنم توی یک سری کشور ها افراد در حال جنگ هستن اما تا کی جنگ تا کی می خوایم همو بکشیم و به هم توهین کنیم بگیم این بد این خوب مرگ بر اون مرگ بر این. به من تو کشورم ایران یاد دادن هر چیزی رو که برای خودت می خوای برای دیگران هم بخواه من نمیدونم چه جوری از شما خواهش کنم که دست از جنگ بردارین چی میشه از هر قوم و ملتی نماینده هاشون بیان و بگم چی می خوان چرا می خوان تا منطقی بهم کمک کنن همو یاری کنن نه اینکه دور هم جمع شن تا همو بدبخت کنن با فرهنگ هم اشنا بشن و بهم احترام بذارن این ارزوی دوری نیست کافیه همه بخوایم و مطمئن هستم همه ی ما می خوایم چون انسان ذاتا خوبی ها رو می خواد .خیلی ها مظلومانه دارن از بین میرن یکم به اونا هم فکر کنین چه سرباز خوتون چه سرباز مقابلتون و خانوادهاشون و خانواده هامون.کمک کنین تا سفیدی بر سیاهی همه ی ما غلبه کنه ممنونم از همتون براتون ارزوی بهترینا رو دارم