Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

moh

/ #2638

2016-05-27 08:38

بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند....آیا درزمانی که برجام در حال شکل گیری است و داریم کم کم به سمت وسوی جهانی بی مرز و وطنی که همه دنیاست میرویم این چپاول گری آمریکا گره بر مشکلات نمیزند؟؟؟ چرا انقدر با زور و کشتار مشکلات باید حل شود؟؟؟به نظر من بزرگترین ریاست جمهوریها آنهایی هستند که غرور خود را کنارگذاشته ودر فکر ارتباط بصورت دیپلماسی و بدون تهدید حتی با دشمنانشان هستند...مثلا اگر ریس جمهوری دعوتنامه همراه با گلی بصورت دوستانه بجهت رفع اختلاف به دشمن خود بفرستد هم او را شرمنده ساخته و هم در میان جهانیان کشور خود را صلح طلب وبزرگ معرفی کرده و هم حتی قطره ای خون از بدن مردمش خارج نشده...مگر عمر انسان چند سال است که بخواهیم باهم اختلاف داشته باشیم و بدور از هر رنگ وزبان و فرهنگی که داریم باید صلح داشته بشیم...چه فرقی بین پدر مسن من وتو واون شهروند افغانی باید وجود داشته باشد جز این است که همه باید در سن پیری آسایش داشته باشند...مگر جز این است که سهم من ایران و سهم او افغانستان است خودمان این را تعیین نکرده ایم؟؟؟در دین ما یک حرف حسابی هست که میگوید در عصبانیت تصمیم نگیر...تندروها در هر جامعه ای نقش افراد عصبانی را بازی میکنند وتصمیم های اشتباه میگیرند فرقی نمیکند در همه دنیا حتی کشور من ولی افراد عاقل باید راهکار بیاندیشن و از اختلاف پراکنی جلوگیری کنند...آیا جز این است که اختلاف بین فلسطین و اسراییل بیش از نیم قرن است که ادامه دارد و فقط این نسل عمر خود را در جنگ بوده اندو طعم آرامش را حس نکرده اند؟؟؟بنظر من باید قوانینی نوشته شود و همه کشورها زیر آن را امضا و اختلافات زیر نظر این قوانین در نطفه از بین رود...امیدوارم همه در پناه خداوند به راه درست هدایت شویم و مشکل تو مشکل من و مشکل من مشکل تو باشد به امید آن روز بدرود... ه