Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

sin

/ #6492 واقعيت دزدي از اموال ايرانيان

2016-06-14 12:22

سلام امروز كه اينو مينويسم ديروز هم يه راي ديگه صادر شد جناب اقاي حسن روحاني كه هرچي سرمايه داشتيم رفتي دادي هواپيما براي ما بدبخت ها شغل ايجاد نمردي در عوض اقتصاد اروپا رو محكم كردي ، اونم هواپيماهايي كه باند فرود واسشون نداريم! براستي مردم ما كه راي دادن به شما گول نخوردن!؟ ايرانيان چشماتون رو باز كنيد داريد چكار ميكنيد، و واقعا برا اونها هم نتاسفم كه اينجا ميان پز ميدن من چكاره هستم نقش اول كدوم فيلم ميخواستم بشم ووو بدبخت اينجا جاييه بايد از حقمون دفاع كنيم در مقابل دجال زمان يعني امريكا! مرگ بر امريكا ، دوستان ميخوام بهتون بگم هر روز اوضاع سخت و سخت تر خواهد شد تا بفهميم كه تنها مشكل ما نداشتن ولي معصومه تنها راه ظهور امام زمان (عج) هست ! امروز تنها با بمب اتم و دزدي هاي امريكا دست به گريبان نيستيم سلاح هاي بيولوژيك به كار گرفته شدن لطفا در اين مورد تحقيق كنيد ما خدا رو داريم و از همه چي بالاتر قدرت خداست بيايين اين منبع فساد رو تعطيل كنيم حتما بايد بلاي سوريه و يمن رو سرمون بيارن؟ بنظر شما ما اين دو ميليارد دلار رو پس بگيريم بعدش چي ؟ البته من اومدم اينجا بخاطر پس گرفتن ولي بازم شيطان بزرگ هست تا لكه ننگي به اسم دجال و امريكا و همپيمانان صهيونيست يهود اون وجود دارن بشر رنگ خوشي نخواهد ديد چون اونها قدرت و ثروت دنيا رو دست دارن و داشتن و همش اذيت و كشتار خواهشا بيايين فكر كنيد ! من نه اخوندم نه روحاني ولي برين تحقيق كنيد ببينيد ١١ سپتامبر براي چي بود؟ برين تحقيق كنيد در مورد سلاح هاي بيلوژيك يا هارپ بعد ميفهمين امروز فقط يك راه مقابله مونده كه ته اون پيروزي است اونم ظهور است... دوستان تو رو خدا بريد تا خدا بهتون فشار نياورده مثل مردم ديگه ،..... و بلاها شروع نشدن!......