Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

علیرضا یونس پور

/ #7644

2016-06-15 13:26

من یک ایرانی هستم صاحب فرهنگ و تمدنی کهن دیرینه ای پر از افتخار. از گذشته تا کنون برای تمام تمدن ها ایران و ایرانی قابل احترام بوده زیرا همیشه من و هم وطنانم مدافع حقوق انسانهای آزاده بوده ایم و خواهیم بود همانگونه که ما به حقوق تمام ملت های آزاده احترام میگذاریم. انتظار داریم دیگران نیز حقوق ما را رعایت کنند جناب بانکی مون! دیرینه ایران زمین به شما می آموزد که ترس در وجود هر کسی در جایگاه شما آفتی است برای بشریت. شما علاوه بر ترس متاسفانه معنی عدالت را نیز درست ندانسته اید.! به شما بیاموزم که عمر هر انسان روزی به پایان میرسد. اما بدانید که نام نیک تا ابد باقی خواهد ماند. هفته ای بیش نیست که در خاکسپاری (محمدعلی کلی) شرکت داشتید. نام و نشان آن مرد را دیدید؟ میدانید این نام و نشان او برای چه بود؟برای اینکه از مظلوم در برابر ظالم دفاع کرد. شما نیز اینگونه باشید. ما ایرانیان حقمان را خواهیم ستاند!! حال چه با کمک آن سازمان یا بدون کمک آن سازمان! اما دوست داریم با نقش مثبت شما در باز پس گرفتن حقوق ملت ایران. شما هم نام نیکی بین ایرانیان داشته باشید.