Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

قائم امینی
Guest

/ #11041

2016-06-18 21:20

جناب آقای بان کی مون با سلام.من جوانی اهل ایرانم و از بزرگان خود داستان جنایات و تخلفات متعدد دولت های گذشته ایالات متحده در حق ملت ایران را بارها و بارها شنیده ام.بد نیست شما هم بدانید که این دولت آمریکا بود که نخستین امید ملت ایران برای برخورداری از مردم سالاری را با کودتای ننگین 18 اوت  1953 نابود و با استبدادی 25 ساله تعویض کرد و سال ها بعد در آن هنگام که از پس جنگی 8 ساله قوای مالی و نظامی ما در ضعیف ترین وضعیت خود در سالهای بعد از انقلابمان بود با دخالت در جنگ مانع از پیروزی ایران و آزادی عراق شد و با اقدامی که فقط << نامردی >> میتوان نامش نهاد هواپیمای مسافربری ایران با 290 نفر ایرانی را در خلیج فارس غرق کرد و .... جناب اقای مون به راستی اگر دولت بی منطق و زورگوی امریکا به خود حق میدهد برای جرمی خودساخته که توسط اشخاص دیگری رخ داده میلیاردها دلار پول ملت ایران را بالا بکشد جزای آن همه ظلمی که دولت های متعدد امریکا در حق ما و پدرانمان روا داشته اند چقدر از دارایی و سرمایه های آن دولت زورگو در حوزه نفوذ ایران امروز را شامل میشود.حضرتعالی که دبیرکل سازمان ملل هستید حتما تصدیق میکنید که ایران امروز از انچنان قدرتی برخوردار است که  میتواند نسبت به ضبط اموال دولت امریکا در منطقه خاورمیانه وضربه شدید به منافع آن  اقدام کند اما چه کنیم که مروت ایرانی اخلاق مسلمانی مانع از این اقدام می شود.من جوان ایرانی از شما خواهش می کنم حداقل به واسطه وجود رگه های انصاف و انسانیت مشرق زمین در وجودتان به این جرثومه فساد بفهمانید که کاسه صبر ملت ایران در حال لب ریز شدن است و اگر رویه استکباری خویش را حداقل در خصوص مردم ایران به زمین نگذارد دیگر تا به قیامت روی ارامش را نه در خاورمیانه و نه به لطف خدا در سایر نقاط جهان نخواهد دید.

انشاء الله