Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

riyahi

/ #13246

2016-06-21 18:47

1. سلام و احترام
  2. عبدالله ریاحی هستم از ایران
  3. همانگونه که دست اندرکاران ایران با ملت امریکا مخالف نیستند و همیشه روی سخن آنان با دولت امریکا هست بنابراین امریکا نیز باید حقوق ملت ایران را زیر پا نگذارد
  4. خصوصا این روزها که بخدا هرروزش برای ما و خانواده ما بعضی اوقات یک ماه است
  5. زیرا که فشار زیادی را تحمل میکنیم
  6. هم از لحاظ بیکاری
  7. هم از لحاظ بلاتکلیفی
  8. هم از لحاظ بی اعتمادی به همدیگه در داخل
  9. هم از لحاظ فاصله طبقاتی
  10. و دیگر ملاحضات که در این درگاه جای گفتنش نیست
  11. لذا من تمنا میکنم امریکا و هردولتی با دولت مورد نظر روبه رو شود ونه با اقشار ضعیف
  12. حال اینکه میبینید در این تحریمها فقط استخوان ما اقشار ضعیف خرد شده و تمام زندگی ما به باد رفته است.
  13. تشکر فراوان میکنم از اینکه وقت گذاشتید و دلنوشته یک ایرانی را خواندید.
  14. عبدالله ریاحی
  15. ایران-سمنان +۹۸۹۱۱۳۷۳۱۸۵۰
  16. Greetings and respect Abdullah'm Riahi from Iran As those involved with the people of America do not oppose Iran and they always talk about America's government So America must not violate the rights of the Iranian nation Especially these days when God Hrrvzsh for us and our family, sometimes for a month Because we are great pressures Both in terms of unemployment Both in terms of uncertainty Both distrust of each other inside Both in terms of the gap And other considerations in this port rather not say So I am pleading America and one state government to face not with the poor Now that you see in the sanctions only our bones crushed and poor all our lives is gone. I thank you for taking the time to read an Iranian Bio. Abdullah Riahi Iran Semnan +989113731850