Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

Bahman Allahyari
Guest

/ #14431

2016-06-26 19:05

I am very sorry about this bad action of US because every body knows that , this mony belongs to Iranaian people and US hasnot any right to get our assets that I believe that they had stolen it from us . So I aske from Mr BAN KI MOON to look after our money and don' t let to steal our money  by US .جناب آقای بان کی مون  ،. احتراما از جنابعالی که در یکی از حساسترین مقامها نشسته اید(   و نیازی نیست که به شما یاد آوری کنم بزرگترین وظیفه شما احقاق حق مظلومان عالم است ) ازشما درخواست میکنم از این دزدی آشکار کشور ایالات متحده آمریکا در برداشت از دارایی‌های ملت ایران به. شدت جلوگیری کرده و اجازه ندهید این ظلم در جهان متداول گردد . یاد آوری میکنم که این پست و مقام های دنیا ، موقتی و زود گذر است و دیری نخواهد پایید که شما هم مانند مقامات قبلی از این سمت کنار خواهید رفت و تنها چیزی که از خود باقی خواهید گذاشت خاطره تاریخی از اقدامات و شجاعتتان در ایستادگی در برابر قلدران خواهد بود . پیشاپیش از جنابعالی سپاسگزاری مینمایم . ارادتمند بهمن اللهیاری