اعتراض به اختیاری شدن انتخاب مهندس ناظر ساختمان از طرف کارفرمایان

Quoted post

كاوه

#101 Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی دزد

2015-07-28 09:35

#12: بابک - من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی دزد  

شما از لحن صحبت كردنت معلومه جزو كدوم دسته هستيد ، متاسفانه گروهي سودجو و بي سواد و بعضا بي شعور مثل شما كه مهندسين اين مملكت را بيسواد خطاب ميكنيد، حتما خودتون خيلي با سوادين

Replies

Guest

#102 Re: Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی د

2015-07-28 09:40:11

اگه مهندس بودی اینجوری حرف نمیزدی عمله

#114 Re: Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی د

2015-07-28 12:30:15

منصور

#122 Re: Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی د

2015-07-28 14:44:42

#101: كاوه - Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی دزد  

إظهار نظر بي پشتوانه و غير منطقي شما مصداق فضاي لمپنيزمي است كه آقاي وزير هم تحت تأثير ان چنين اظهاراتي را گفته اند

Guest

#171 Re: Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی د

2015-07-29 12:27:01

#101: كاوه - Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی دزد  

حالا تو كه ادعاي باسواديت ميشه برو بازيچه دست يك مشت بساز و بفروش دزد بشو ببينم چي گيرت مياد! 

نظام مهندسي اگر دزده چونكه چهار نفر كم خرد مثل تو توشون هست كه نميزاره كار به درستي انجام بشه