FreeTaTaloo

Quoted post

Guest

2016-08-24 18:02

لطفا تتلو رو آزاد کنید.من تا دیروز به ایران و دولتش خیلی ایمان داشتم و میگفتم چقدر دولت خوبی دارم.چقدر مردم خوب و مهربونی دارم ولی انگار اشتباه کردم.درسته بااینکار نباید قضاوت کرد.کسی که موند و واسه خاطر کشورش و مردماش موند و آهنگای مجاز خوند.حالا این آدمایی که دارن ازش به جرم فساد و فحشا شکایت می کنن.واقعا که.برید زیر پستای تتلو رو ببینید.دودسته ان آدماش.بعضیا کلی فحشای زشت و رکیک بار خود و خانواده تتلو می کنن ولی تتلو به هیچ کدوم توجه نمی کنه چون می دونه ما تتلیتی ها مثل کوه مثل شیر پشتشیم.آدمای دیگه کلی ازش تعریف میکنن که واقعا لایق اون تع یف و تمجیداست.ما باید بریم بااون ادمایی که کلی فحش بار تتلیتی ها و تتلو و خواهر و مادرش می کنن شکایت کنیم.چرا واقعا؟ حواب خودتونو دادین که دارین بی دلیل اونو داد خواست می کنین؟ کسی که دخترای مملکتو که هر روز با وضع بدتری از دیروز میان جلوی چشم مردم و به هوس میندازنشون داره اونارو به حجاب تشویق می کنه.این یعنی فحشا و فساد؟! خیلی عجیبه.زمونه برعکس شده.تتلو با گشت ارشاد و چادر پوشیدن موافقه.این یعنی جرم؟ !!! امیدوارم مملکتمون درست بشه و داش امیرآزاد شهیه دخترو اعدام کردن.ازش پرسیدن چرا کسی که بهت تجاوز کردو کشتی .دختره گفت واسه حفظ شرف و آبروم.اما دادگاه ایران با کمال بی رحمی اعدامش کرد.این مملکته که ما داریم.والا خارج بااون بی امنیش خیلی بهتر از ایران فکر می کنه.اگه به ​​این پسری که هزارتا کار کثیف می کنه میگن مرد همون بهتر که ما نامرد بمونیم.متاسفم واسه مردم و دولت ایران.واسه اون کسی که ازش به خاطر بی گناهی شکایت کرد.جرمش بی گناهی بود.ظلمه به خدا ظلمه که اینجوری بندازنش زندان.با اینکه تتلو فقط گفت مسئولین گاون.به بعضی از مردم بدخواهش گفت بی ناموس.همین.دوتا کلمه که واقعا لایق بعضی مردم بود افتاد گوشه زندون.اما بقیه مردم با وجود مشهوریت و معروف بودن به هزار تا دختر دیگه تعرض می کنن.تیکه میندازن.خیلی بی انصافیه که تتلو واس خاطر دوتا کلمه بیوفته گوشه زندون.امیدوارم که برداشت اشتباه نکنین و منظطورمو به بی احترامی کردن ختم نکنین.باید ما درست بشیم.منم کلی اشتباه می کنم ولی سعی می کنم با الگو گرفتن از امامان و رهبر عزیزمون که روی چشای تتلو قرار داشت زندگیمو عوض می کنم.ولی فکر نمی کنین طرز فکر مردم اشتباهه نه روش زندگی تتلو و تتلیتی ها؟ !!!

Replies

Guest

#1471 Re:

2016-08-24 22:55:24

#32: -