FreeTaTaloo

Quoted post

Guest

2016-08-24 21:46

درسته پول ندارم ولی خوب دل که دارم خط ثابت ندارم ولی ایرانسل که دارم از بین این همه من یه خانوم خوشکل که دارم درسته بنز ندارم ولی 206 که دارم توی جردن نه ولی خونه تو تجریش که دارم یه خانوم که رفته برنزه کرده تو کیش که دارم وای که چه حالیه همه چی عالیه خوش میگذره با این که جیب من خالیه تو که هی لج میکنی و اون ابروات و کج میکنی بگو بینم حالا که جیبم خالیه واسم خرج میکنی حالا که وجه کاری ندارم لیسانس معماری ندارم ماشین سواری ندارم ویلا تو ساری ندارم یدونه هزاری ندارم حساب جاری ندارم ملک تجاری ندارم چیزایی که تو داری ندارم باز منو خول میکنی پسرا رو اسکول میکنی سر کیسه رو شل میکنی جیب منو پر میکنی تو که کت پوست مار میپوشی و لباسای مارک دار میپوشی مانتو چاک دار میپوشی و کفش های ساق دار میپوشی سمت اون یکی نرو تو رو خدا بگیر منو کت پوست مار ندارم شلوار لی که دارم پساپورت کانادایی نه ولی کارت ملی که دارم یه خانوم خوب در سطح تیم ملی که دارم چایی ساز نه ندارم ولی قوری که دارم یخچال ساید بای ساید نه ولی معمولی که دارم یه خانوم شبیه آنجلینا جولی که دارم وای که چه حالیه همه چی عالیه خوش میگذره با این که جیب من خالیه 

Replies

Guest

#3057 Re:

2019-03-24 14:11:54