Signature Campaign: Protest the Attack against Carlos the Jackal

The Message in Turkish

/ #72 Re: I'm not real happy about about a lot of foreign policy, but...

2011-03-08 00:00

#70: American the Gut - I'm not real happy about about a lot of foreign policy, but...

Ülkemin (ABD) ister içinden isterse dışından olsunlar, ben teröristleri desteklemiyorum. Fakat kelimelerinize bakılırsa, siz destekliyorsunuz. Sadece nefret barındıran bir konuşma yapmıyor, diyebilirim ki terörizmi savunuyorsunuz. O bir "asker" falan değil, yozlaşmış bir kişiydi. Herhangi bir çeşidinden bir hürriyet savaşçısı olmadığı gibi, ondan yaptığınız iktibaslara bakılırsa, bir entellektüel de değildi.

Ülkemin dış politikasından gerçekten memnun olduğumu söyleyemem, ancak bu benim terörizmi savunduğum anlamına da gelmiyor. Onu bir "asker" olarak nitelendiriyor ve eylemlerine fikren katıldığınızı ifade ediyorsunuz. Belli ki onun rezilliğini şöhretiyle ve kalbsiz bir vurguncuyu bir kahramanla karıştırıyorsunuz.

Carlos, yaptığı kazançlardan dolayı, oldukça rahat bir hayat sürdü. Pek de idealist biri gibi gözükmüyor bu yüzden bana. Ayrımsız cinayetler, hiç de herhangi bir gerçek askerin veya vatanseverin yapacağı bir iş değil bana göre.