JOVIN, SFF ....! Inicijativa !!!!! ♥♥♥♥♥

Sidran Selver

/ #34 ♥ SLOBODA ZA DUSU SARAJEVA....♥.

2011-07-19 10:48

Sidran Selver
Sjeti se Jovo, toliko smo se puta uvjerili da smo miljenici sudbine,a najvise smo se u to uvjerili kada nas u jednom teskom vremenu okrenula da se borimo za istinu i pravdu. sjeti se Jovo, da nam je sreca vjerni pratilac. prezivjesmo one najteze dane.zasto bi ovaj put bilo drugacije?
ne znam, ali se nadam da ce se ipak sve dobro zavrsiti.
toliko snova, toliko strahova i toliko ljepote i uzasa je previse za jednu dusu, ali svaka pa i najslabija dusa moze izdrzati veliki napor, jer siguran sam da covjek ne dobija tereta iznad svoje snage, ne znam
zasto, ali sam skoro uvjeren da je tako. Pobijedit ces ti Jovo, jer ti si mi, mi smo Bosna i Hrcegovina, a ona vjekovima klice u pobjedama svojim.
neka te prati Boziji mir, snagom neka te ispuni tvoj duh i neka te na kraju svakog puta cekaju sigurne luke.
Volimo te Jovo! a ti znas, ako nas neko istinski voli onda je to sreca kakvu samo pravicni i cestiti zasluzuju. valjda smo mi pravi ljudi, ako ni zbog cega drugog, a ono zbog toga jer smo se tako zorno uvjerili da su nasi neprijatelji necasni i nepravedni.

zato mislim, da ce sve sto dolazi biti dobro i da se nista nece okrenuti protiv tebe, protiv nas...