JOVIN, SFF ....! Inicijativa !!!!! ♥♥♥♥♥

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition JOVIN, SFF ....! Inicijativa !!!!! ♥♥♥♥♥.

Ivana Ina M.

#26 Re:

2011-07-18 14:45

#11: -

♥  SLOBODA ZA LEGENDU SARAJEVA...♥

AIDA SEHOVIC

#27

2011-07-18 15:22

VEOMA UVAŽENI GOSPODINE DIVJAK,
ŽELIM DA ZNATE DA SMO UZ VAS. NADAMO SE VAŠEM POVRATKU KUĆI. NADAMO SE POVRATKU DOMOVINI. ZASLUŽUJETE SVO POŠTOVANJE OVOG SVIJETA. NEĆEMO DOZVOLITI DA VAS TRETIRAJU KAO RATNOG ZLOČINCA.

SRDACAN POZDRAV IZ DOMOVINE OD SVIH DOBRIH LJUDI!!!

Guest

#28

2011-07-18 15:29

Moje duboko poštovanje, gospodine Divjak...

Guest

#29

2011-07-18 15:42

Jovo heroj i legenda

Guest

#30

2011-07-18 16:02

Samo velikim ljudima se dogadaju velike stvari, jer oni znaju da ih prepoznaju i osjete. Tako, cika Jovo, osjeca ljubav i postovanje koje mu upucujemo. Zelim mu da sto prije pod svojim stopalima osjeti poznate sarajevske ulice. I one mu se raduju. Nek bude sa srecom i sto prije :)

Guest

#31 Vi morate biti slobodni...<3

2011-07-18 16:25

...jer Vi ste junak nase zemlje, koji zasluzuje postovanje svih nas...
Vratite nam se sto prije, cekamo Vas i volimo Vas...uz Vas smo, dragi cika Jovo...<3

Guest

#32

2011-07-19 06:47

vrati te nam naseg Generala,priustite mu zivot dostojan covjeku,on je to zasluzio ,jedan je Jovam Divjak,takve kao on majke rijetko radjaju

Guest

#33

2011-07-19 08:02

ne brini generale,izdrzali smo mi i teze stvari od ovoga....proci ce sve al covjek ostaje covjek,a za ove druge me nije ni briga....zivio ti nama jos puno godina...sedin sadinlija 505 bb
Sidran Selver

#34 ♥ SLOBODA ZA DUSU SARAJEVA....♥.

2011-07-19 10:48

Sidran Selver
Sjeti se Jovo, toliko smo se puta uvjerili da smo miljenici sudbine,a najvise smo se u to uvjerili kada nas u jednom teskom vremenu okrenula da se borimo za istinu i pravdu. sjeti se Jovo, da nam je sreca vjerni pratilac. prezivjesmo one najteze dane.zasto bi ovaj put bilo drugacije?
ne znam, ali se nadam da ce se ipak sve dobro zavrsiti.
toliko snova, toliko strahova i toliko ljepote i uzasa je previse za jednu dusu, ali svaka pa i najslabija dusa moze izdrzati veliki napor, jer siguran sam da covjek ne dobija tereta iznad svoje snage, ne znam
zasto, ali sam skoro uvjeren da je tako. Pobijedit ces ti Jovo, jer ti si mi, mi smo Bosna i Hrcegovina, a ona vjekovima klice u pobjedama svojim.
neka te prati Boziji mir, snagom neka te ispuni tvoj duh i neka te na kraju svakog puta cekaju sigurne luke.
Volimo te Jovo! a ti znas, ako nas neko istinski voli onda je to sreca kakvu samo pravicni i cestiti zasluzuju. valjda smo mi pravi ljudi, ako ni zbog cega drugog, a ono zbog toga jer smo se tako zorno uvjerili da su nasi neprijatelji necasni i nepravedni.

zato mislim, da ce sve sto dolazi biti dobro i da se nista nece okrenuti protiv tebe, protiv nas...

Guest

#35

2011-07-19 10:59

Dosta smo gledali nepravde....vrijeme je da dodje i nasih pet minuta.
Nije samo poenta svega ovoga,da treba da podrzimo Jovu vec i ostale osobe koji su medju prvima stali na stub odbrane domovine od agresije,gdje Srbija vjesto iskoristava propuste u nasem zakonodavnom sistemu(citaj troclano Predsjednistvo) tako sto time zlocince izjednacava za zrtvama.

Guest

#36

2011-07-19 12:15

Izdrzi jos malo Jovo. Istina je na tvojoj strani. Sve najbolje.

Guest

#37

2011-07-19 12:56

Pravda je ponekad daleko ali je dostizna. Nadam se da ce svi glasovi zajedno (koje treba slati u Austriji) biti dovoljan da Divjak dodje svojoj kuci, gdje mu je mjesto kao i svakom ljudskom bicu.

Guest

#38

2011-07-19 20:13

Jovo Srbine, Bosanci su uz Tebe!

Guest

#39

2011-07-21 16:33

To love some country, city, vilage cannot be a sin.
General Jovan Divjak is a part of Sarajevo City as it is Chatedral, Mosc or any other monument. Rejecting idea of Great Serbia & national discrimination he put all his life effort in service of Sarajevo Citizens and Republic Bosnia & Herzegovina. He is a victim of slow B&H and Austrian Administrations and his human rights & patriotic service of old man must be respected in one normal State constelation. I pledge on US Government to help for speed up freedom of honest citizen of Sarajevo. Mr. Jovan Divjak old 77 year. Sincerely, Miroslav Mehmedbasic

This post has been removed by its writer (Show details)

2011-07-21 16:54


Ivana Ina Mostarac

#41 Hvala Miroslave....<3

2011-07-21 17:02

#39: -

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/273241_100000036030977_1175836_q.jp...

Ivana Ina Mostarac Jutros, rano, sam obavjestena od strane Mirsada Purivatre, da je primio Peticiju i Apel za nasu Ljudinu, legendarnog Generala Divjaka, i da ce odrzati Press gdje ce se izjasniti o ovom pitanju ! Kaze, jos , da su oni, iz Direkcije, imali namjeru , svakako, nesto raditi u vezi svega oko njega. Zahvaljujem se ispred www.djecasarajeva.ba, i svih vas, koji ste odmah, podrzali Inicijativu. Nadam se da sav , njihov, trud nece biti puka forma...!Ove stvari traze veci angazman od obicne PRESS konferencije !


Guest

#42

2011-07-21 20:23

vrati nam se Jovo

Guest

#43

2011-07-24 01:46

- Savremeni, državni "naučnici", kad treba neko zlo da se ispegla, oni izmišljaju, razne trice, da to što više izkomplikuju. A kad treba,pokazati široj javnosti, istinu o Jovi, čekaju se kojekakve sjednice i dugoročna razmatranja,(a kad se narodne mase pobune, radi nepravde ili spore pravde, neka tamo samozvana gospoda, upotrebe i silu, da bi njihovo bilo gornje. Dokle li će to tako ?

Guest

#44

2011-07-25 23:52

NEK JE STID I SRAM SVIH ONIH KOJI SU MOGLI-A NISU,DIGLI GLAS PROTIV NEPRAVDE.GENERAL-JOVO-ZMAJ OD BOSNE-4EVER IN TO MY HEARTH..

Guest

#45

2011-07-29 04:09

So sad and to bad ,for as and contry BiH ,The Jovin Divljak is be hold for defanding aure country Bosnia and Hercegovina but he did not wait he woss ther 1992-1995 puting his life on line to defend as .
Miroslav HM

#46 Re: I am very satisfied with Austrian decision

2011-08-07 19:33

#39: - What is just one man in global happening? You are young or old or middle age, but who care about? To be a human being in this speed transient life is just a human try to help living beings needed a help. Some Administrative situations can make a human life so worthless, but reaction of any a good man in the world is a human medicine.Thanks for Austrian Administration Decision and comment & reaction of US Embassy! Sincerely Miroslav Mehmedbasic