اعتراض به اختیاری شدن انتخاب مهندس ناظر ساختمان از طرف کارفرمایان

Guest

/ #149 Re: Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی

2015-07-28 20:18

#147: مصطفی - Re: من موافق حرف وزیر هستم . برین گم شین. یه مشت مهندس بیسواد بازیچه باندابازی های نظام مهندسی دزد  

اونچه كه مسلم هست عدم درك صحيح شما از سازمان نظام مهندسي و روابط و مسائل حاكم در اون است. 

شما سطح سوادتون چقدره؟ چقدر دانش داريد؟ 

كار اصليتون چقدر مرتبط با سازمان نظام مهندسي است؟ 

ءآقاي محترم اونچه كه امروز داره سازمان هاي نظام مهندسي سراسر كشور رو بيش از هر چيز ديگه اي رنج ميده، همين عدم وجود مهندسان با كفايت و راغب به همكاري با سازمان است، و از طرف ديگه هم وجود مهندسيني كه متاسفانه فقط اسم مهندسي رو يدك مي كشند و اونوقت ميگن چرا ماها در سازمان هاي استان ها به بازي گرفته نميشيم، 

من با شناختي كه از روند سياسي حاكم بر نظامات مهندسي كشور خبر دارم، خواسته يا ناخواسته افراد نالايق كم كم دارن جاي خودشون رو به افراد لايق تر و با وجه هاي دانشگاهي و اهل فن ميدن، 

خب اگرواقعاً شخص لايقي از نگاه ديگران هستيد پس خودتون رو امتحان كنيد و اگر هم نيستيد بي دليل و فقط به جهت در خلاف آب شنا كردن وبهتر ديده شدن اين حرف ها رو نزنيد و نسبت به حرف هاي آقاي وزير منطقي برخورد كنيد،