Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر منافق

/ #15246 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-30 22:12

#14724: مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر منافق - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

برخی اطلاعات شما نادرست است. این حرف غلط است که دولت در مذاکرات بدون دستور رهبری کوچکترین قدمی برنمی داشت.

نه.

خود آقا فرمودند که من در جریان کلیت مذاکرات هستم. اما در جزئیات ورود نمی کنم.

اگر نگاهی به شروط نه ماده ای رهبر معظم انقلاب درباره برجام بیندازیم، کاملا می بینیم اینها همان مواردی ایست که مدت ها قبل از به نتیجه رسیدن مذاکرات، ایشان به دولت گوشزد کرده بودند. اما عدم توجه کافی دولت به این بند ها و دستورات، موجب شد مذاکرات (طبق گفته رئیس بانک مرکزی که دولت آن را تعیین می کند) تقریبا هیچ فایده ای برای ایران نداشته باشد. صحبت های آقا بعد از به نتیجه رسیدن ظاهری مذاکرات نشان می داد که ایشان به هیچ وجه از این مذاکرات راضی نیستند و فرمودند که این تجربه ی مذاکرات با آمریکا، نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست و این تجربه دیگر نباید برای ما تکرار شود. ولی دولت همچنان اصرار دارد که ما دنبال برجام 2 هستیم!! اینکار چه معنی ای دارد؟!! هر عاقلی درک می کند

حدود 30 هزار میلیارد (این پول بلوکه شده فقط 2 میلیارد دلار است اما ما 30 هزار میلیارد تومان در مذاکرات، به هسته ای خودمان آسیب زدیم) اما چیز قابل توجهی نصیب ما نشد. درحالیکه آقای روحانی گفته بود: سه گل زدیم و دو گل خوردیم.

امیدوارم توانسته باشم که خوب حرفهایم را به شما انتقال داده باشم.