Social movement of Iranians کمپین مردمی ایرانیان برای جلوگیری از برداشت غیر قانونی اموال ملت ایران

Guest

2016-06-28 01:03

Omidvaram hame iraniya hemayat konan
Abolfazl

2016-06-28 01:36

با سلام و عرض ادب من یک ایرانی هستم که غیرت دارم برای خاکم، و به هیچ قیمتی خاکمرو نمیفروشم و نمیزارم حقش پایمال شود من از مسعولان خواهش میکنم که حق ما ایرانی ها را از امریکای خبیس بگیرند. با تشکر یاعلی

Guest

2016-06-28 02:24

I liove Islamic Iran.
Amir

#14704 Re:

2016-06-28 02:29

#14676: -  

سلام دوست عزیز.

به هر حال تو جیب شیعه بره بهتره تا تو جیب آمریکایی های خائن و از اونجا هم بره تو جیب داعش.

مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر فریدون

#14705 روشنگری

2016-06-28 04:44

بسمه تعالی

واقعا برای شما هنرمندان و دوستانی که این نامه را امضاء کردند، خیلی متاسفم.شما هنرمندانی که این کمپین رو راه انداختید، خیلی ساده فکر می کنید. 

وقتی تیم دولت و به خصوص شخص حسن روحانی (فریدون) و ظریف بی شعور انقدر احمق هستند و فکر کردند که با مذاکره می شه به همه چی رسید. آخه احمق های بی شعور، ! کیست که نداند که سازمان ملل همان آمریکاست و شخص بان کی مون و هر مدیر دیگری یک دست نشانده محسوب می شود و با اوباما و نتانتاهو (لعنهم الله) هیچ تفاوتی ندارد و دقیقا سیاست های آن ها را دنبال می کند.

وقتی رییس جمهور ما و وزیر خارجه ما، جرئت ندارد به آمریکا بگوید بالای چشمت ابروست و قوی ترین واکنش او در مقابل زیاده خواهی ها و قلدری های این شیطان بزرگ، این است که بگوید: این کار با روح برجام ناسازگار است (!!) ، دیگر انتظار دیگری هم نباید از این آمریکا داشت و من این سیاست آمریکا را تحسین می کنم. چرا که در موضع خودش عالی عمل کرده. 

اصلا شما هنرمندها سریال جومونگ را که دیده اید؟ مگرنه؟

اگر سیاست خارجه ما شبیه (و فقط شبیه) جومونگ و موهیول بود، آیا آمریکا جرئت می کرد یک دلار از دارایی های ما را برداشت کند؟

چه شد؟ جوابی ندارید؟ می دانم. 

تلخ تر از همه این است که کسی که جانم فدای اوست، بارها به همین قدرت طلب های احمق ساده لوح، فرموده بودند که آمریکا قابل اعتماد نیست. ولی این به ظاهر آقایان (ظریف و روحانی) نمی خواستند بشنوند و دنبال رای جمع کردن بودند.

البته زیاد آنها را سرزنش نکنید. چرا که احمق تر از آنها کسانی هستند که به چنین موجودات بی شعور و پستی رای می دهند. 

لذا من به هیچ وجه این نامه را امضا نمی کنم و هرکس عاقل باشد، این نامه را امضا نمی کند. 

و کلام آخر:

به کوری چشم فریدون، مرگ بر آمریکا و اسرائیل

مرگ بر غارتگر بیت المال

مرگ بر ضد ولایت فقیه

Guest

2016-06-28 04:45

US is the enemy of human rights...thousands people are killing every day in our neighborhood countries ...and one main reason for their death is US policies in the west Asia region... this is an example of human rights that US believes...

Guest

2016-06-28 04:51

the UAS is not right to take our national moneys
irani

#14708 Re: روشنگری

2016-06-28 05:02

#14705: مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر فریدون - روشنگری 

شما هنوز فرهنگ حرف زدن را بلد نیستید و هنوز به سطحی از شعور نرسیدید که به تفکرات دیگران احترام قایل شوید اگر وضع کشور امروز خوب نیست بخاطر تندروی های یک عده  افراد مثل شماست که از سیاست فقط تندروی را یاد گرفتند.... ریاست محترم جمهوری که شما فریدون صداش می کنید نماینده میلیون ها نفر از کشورماست  کمی مودب باشید.... در ضمن کشور 8 سال تو بن بست بوده و با این مذاکرات دریچه ای باز شده اگر امروز بیش از 2 میلیون بشکه نفت دوباره فروخته می شه نتیجه همین مذاکراته.... یادمون هم نرفته تحریم ها کاغذ پاره بود اما از وقتی نفت تحریم شد دیگر کاغذ پاره نبود تو چند سال تحریم نفت حتی عشایری که تو کوهستان زندگی می کردندهم آسیب دیدند چه برسد به افرادی که درآمدشان مستقیم به وضعیت جاری اقتصاد کشور وابسته بود....آمریکا دشمن است اما امثال شما بهانه خصومت های بیشتر چنین دشمن قسم خورده ای می شوید

Down with S.O. who is against the leadership of Faqih and Down with Rouhani (Fereydoon)

#14709 Important

2016-06-28 05:10

In the name of allah

Unfortunately, people who have signed this letter are silly and too simple and artists who have made this letter are too stupid.

Because, all of us know that there is no diffrent between U.S.A and Israel and United Nations.

Ban Kee Mon (the manager of United Nations) does the politics of U.S.A. government.

I'm sure that U.S.A. is the enemy of human rights and it's (U.S.A. is) too silly and stupid. So' I shout "down with U.S.A.". 

But the president of I.R.Iran (Hassan Rouhani) and the minister of foreign affairs of I.R.Iran (J.Zarif) are more crazy than the U.S.A. and they are the most stupid people. Because, the supreme leader of I.R.Iran had said to both of them (Zarif & Rouhani): The U.S.A. isn't reliable and it's your enemy. But they didn't pay attention enough. 

So, I don't sign this letter and I suggest you not to sign this letter.

Down with the U.S.A.

Down with Israel

Down with S.O. who is against the leadership of Faqih

Guest

2016-06-28 05:23

I am sorry for America 

من یک تندرو هستم

#14711 Re: Re: روشنگری

2016-06-28 05:29

#14708: irani - Re: روشنگری 

من قبول دارم. نباید انقدر بی احترامی می کردم.

اما درباره این سخن شما که ما وضع مملکت را به این روز انداختیم، باید بگویم: نه خیر. امثال ما باعث بیشتر شدن این دشمنی ها نمی شویم. ذات استکبار و آمریکا همراه دشمنی است و کسانی که منطق بلد باشند می فهمند ذاتی و ذات یعنی چه. 

یعنی تا وقتی که آمریکا آمریکا است و تا وقتی جمهوری اسلامی وجود دارد، این دو با هم دشمنند و این دشمنی پایان ناپذیر است. حال وقتی ما کوتاه بیاییم او (آمریکا) بسان یک گرگ درنده به ما حمله می برد و هرچه بیشتر عقب نشینی کنیم بیشتر حمله می کند. چون او سیری ناپذیر است. لذا به محض اینکه مذاکرات به نتیجه رسید، شروع به وضع تحریم های جدید کرد و هیچکدام از دولتمردان شما ذوق زدگان (و به اصطلاح خودتان میانه روها) هیچ حرفی به جز اینکه وضع تحریم های جدید با روح برجام در تناقض است به او نزدید. 

لذا آمریکا پرروتر و قلدر تر شد و به این روز رسید.

در ضمن اول اینو بگم که من طرفدار دولت قبل نیستم و راه ما راه رهبری است. هرکس به هر میزان با رهبری همسو باشد ما هم از او به همان میزان رضایت داریم و طرفداری می کنیم. 

برای نمونه آقای شریعتمداری (سردبیر روزنامه کیهان) که شما او را تندرو خطاب می کنید، در سالهای اولیه دولت قبل از کارهای او حمایت می کرد اما همین که رییس دولت قبل شروع به زاویه گرفتن با رهبری کرد، آقای شریعتمداری علیه او شروع به نوشتن کرد. این همان راه واقعی اعتدال است. یعنی خط رهبری

اصلا همه این حرف ها به کنار (با اینکه تمام آنها متقن و محکم و دقیق هستند)، شما به من بگویید این رییس جمهوری که شما او را نماینده چند میلیون نفر (که البته صحیح تر این است که بگوییم نماینده تمام مردم کشور) است، در این سه سال چه قدم مهمی در جهت رونق اقتصادی برداشته است که تاثیر آن محسوس باشد؟ اگر راست می گویید بگویید دیگر.

مگر خود آقای روحانی نگفت که ملاک محاسبه تورم و رونق اقتصادی جیب مردم است؟! پس چرا مردم متوجه تغییرات رشد اقتصادی نشده اند؟

واقعا اگر دولت قبل نبود، روحانی تقصیر وضع بد اقتصادی را گردن چه کسی می انداخت؟

اینقدر که آقای روحانی روی برجام وقت گذاشت اگر روی اقتصاد مقاومتی وقت می گذاشت کشور آباد می شد. اما او نمی خواست قبول کند که اشتباه کرده.

در ضمن، برجام چه ثمره ای داشته است؟ جز این که هنوز هم تحریم هایی جدید به بهانه های موشکی، حقوق بشر و ... وضع می شود؟

اصلا مگر آقای روحانی وعده رونق صد روزه را به مردم در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نداده بود؟ الآن حدود ده تا صد روز گذشته اما خبری نشده. چرا؟ آیا به نظر شما این مکتب فکری دولت، قابل دفاع و حمایت و احترام است.

فراموش نمی کنم. آقا فرمودند که باید متحد باشیم و نباید موجب تفرقه شویم. اما از طرفی انتقاد از دولت را باید داشته باشیم.

من قبول کردم که الفاظ خوبی به کار نبردم. چون امثال ما دل پری از این افراد (روحانی و ظریف و ...) دارند.

.پس بیایید بیخودی خودمان را پل عبور افراد نکنیم و از اشخاص حمایت بی جا نکنیم.

منتظر پاسختان هستم.

I am sorry for peoples America because of government America

#14712 matin noroozy

2016-06-28 05:34

• I am sorry for peoples America because of actin government America
مرگ بر ضد ولایت فقیه

#14713 Re: Re:

2016-06-28 05:38

#10410: - Re:  

احسنت. عالی بود. شما خوب متوجه می شوید.

یک عده نفهم (دور از جون نفهم) جمع شدند و کمپین راه انداختند. گیرم که دو میلیارد دلار هم برگشت. باز چه غلطی می خواید بکنید؟ می خواید چهارتا رای جمع کنید و بعد تا چهار سال دیگه تقصیر ها رو گردن دولت قبل بیندازید؟

وعده صد روزه به کجا رسید؟

مگر سال 92 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 92را ندادی؟

مگر سال 93 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 93را ندادی؟

مگر سال 94 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 94را ندادی؟

پس به کجا رسید؟

جز اینکه در سال 95 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 95 را دادی!!!!!!!!!!!!!!!

This post has been removed by its writer (Show details)

2016-06-28 05:42

This post has been removed by its writer (Show details)

2016-06-28 05:46

مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر فریدون

#14716 Re: Re: Re: Re:

2016-06-28 05:50

#10456: - Re: Re: Re:  

احسنت. عالی بود. شما خوب متوجه می شوید. یک عده نفهم (دور از جون نفهم) جمع شدند و کمپین راه انداختند. گیرم که دو میلیارد دلار هم برگشت. باز چه غلطی می خواید بکنید؟ می خواید چهارتا رای جمع کنید و بعد تا چهار سال دیگه تقصیر ها رو گردن دولت قبل بیندازید؟ وعده صد روزه به کجا رسید؟ مگر سال 92 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 92را ندادی؟ مگر سال 93 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 93را ندادی؟ مگر سال 94 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 94را ندادی؟ پس به کجا رسید؟ جز اینکه در سال 95 وعده رونق اقتصادی در پایان سال 95 را دادی!!!!!!!!!!!!!!

امیر

2016-06-28 05:52

هر کسی کار تروریستی انجام میده یا از تروریست حمایت میکنه باید پای دردسرش هم وایسه و بدونه یه روز تاوان کارشو میده

Guest

2016-06-28 05:55

i am peaple
مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر منافق

#14719 Re: Re: Re: مرگ دست خداست هموطن هیچ وقت برای کسی آرزوی مرگ نکن آرزوی صراط مستقیم کن

2016-06-28 05:57

#2366: - Re: Re: مرگ دست خداست هموطن هیچ وقت برای کسی آرزوی مرگ نکن آرزوی صراط مستقیم کن 

بله.

مثلا برای یک گرگ دعا کن که هدایت بشه و دیگه گوسفند نخوره. بره علف بخوره.

یک حرف هایی می زنید عجیب. 

آدم از تعجب شاخ در میاره.

ذات استکبار و آمریکا با درندگی آمیخته است و این سیستم استکباری قابل هدایت نیست. چون بنای آن کج است.

دقیقا مثال این ضرب المثل است که توبه گرگ مرگ است.

آمریکا وقتی هدایت می شود که نباشد. 

البته می دانید که منظور ما از آمریکا دولت آمریکاست. نه مردم بیچاره آمریکا. ما به آنها مرگ نمی فرستیم.

ما به دولت درنده خو و وحشی آمریکا مرگ می فرستیم.

محسن

#14720 Re: Re: Re:

2016-06-28 05:57

#14713: مرگ بر ضد ولایت فقیه - Re: Re:  

طرفدار ولی فقیه اینقدر بی تربیت نیست

#14721 Re: Re: Re: Re:

2016-06-28 05:58

#14720: محسن - Re: Re: Re:  

کجا بی تربیتی کردم؟

چرا عادت دارید با هیاهو حرف خود را به کرسی بنشانید؟

حسین

#14722 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-28 05:59

#14716: مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر فریدون - Re: Re: Re: Re:  

مگه دارو دسته شماها چیکتر کردند جز به باد دادن منابع این مملکتو اختلاسهای میلیاردی و یه عده احمق 8 سال مملکت و نابود کردین کسایی که با تقلب رو کار اومدین 

Guest

2016-06-28 06:02

Please give our property

#14724 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-28 06:05

#14722: حسین - Re: Re: Re: Re: Re:  

مگه طرفدار دولت قبل هستم؟ بعدش هم یازده میلیون رای تقلبه ولی پنجاه هزار تا رای تقلب نیست؟!

واقعا آدم شاخ در می آورد.

بعد هم، قبول دارم. بعضی کارهای دولت قبل نادرست بود. اما حداقل چهار تا خونه برای افراد بی خانمان ساخت، این همه کارهای عمرانی انجام داد و این همه کشور را آباد کرد. اما روحانی همین کارم نکرد.

بازهم می گویم. اگر دوباره رییس دولت قبل کاندیدا شود، من به او رای نمی دهم و طرفدار او هم نیستم.

ما فقط طرفدار رهبری هستیم.

هرکس به هر میزان که منطبق با رهبری باشد، او را به همان میزان قبول داریم.

Guest

2016-06-28 06:25

dtrtjnm.m lm.klk.