Hillerød kommune in Denmark, return William to his loving mother Hermina and stop snatching children from their loving parents

Quoted post


Guest

#101 Re: Re:

2016-07-08 04:07

#79: - Re:  

 Mai deșteapto, ea era depresiva dinainte sa aibă copil...asa ca vezi-ți de treaba ta! Nu am zis ca ma bucur, dar dacă sunteți o mana de oameni alături de ea, din familie, care ii luați apărarea, nu înseamnă că alții nu au voie sa își spună părerea, cucoana. Comentez fix ce vreau eu și tu nu ai cum sa ma oprești, pentru ca sunt libera sa spun ce vreau eu. ;)

Replies


Guest

#105 Re: Re: Re:

2016-07-09 20:58:38

#101: - Re: Re:  

 In aceste momente nu e frumos sa comentati urat la orcine se poate intampla sa se inbolnaveasca aveti grija cum comentati in primul rand nui frumos nui cuvand de incurajare  !!!Mare grija ce comentati

Veveriță Carmen Mariana

#120 Re: Re: Re:

2016-07-27 14:47:41

#101: - Re: Re:  

 Nu este deloc momentul si nici locul potrivit în care să faceți asemenea comentarii . Cum sa nu fi depresivă când copilului tău îl vezi suferind si il vezi cum se stinge pe zi ce trece? Hermina este o femeie puternică, încă rezistă bine la câte a pățit. Dacă aveți imaginația bună atunci veți reuși să înțelegeți că ea este om nu este robot si este afectată de durere si disperare. Dacă nu ai bani sau studii superioare ești de nebăgat în seamă (si nu e corect deloc), Hermina este o mama suferindă si din respect pt ea cat si pt Dv , va rog si va cer să continuăm în privat.