Hillerød kommune in Denmark, return William to his loving mother Hermina and stop snatching children from their loving parents

Quoted post


Guest

#113

2016-07-14 05:04

Tu femeie misterioasa care pretinzi ca ma cunosti de ce nu te afirmi ,de ce te tii tandra si mandra criticandu-ma ??? De ce nu ai curajul sa spui cine esti sa ne intalnim fata in fata si eventula sa facem un filmulet video sa vedem coana manda care dintre noi doua are probleme cu cabina? Draga cucoana sincer iti zic Dumnezeu sa te ierte de cele scoase din gura cu atata ususrinta .CUCOANA chiar ma amuza expresia ta ma bucur ca ma invidiezi deci sunt cineva si sunt o persoana care nu ma cobor la nivelul ta si mai presus de toate sunt o mama iubitoare si capabila de orice pentru copilul meu insa tu sincer ca daca nu ai avea tata la copiii ar fii un dezastru pentru tine Dumnezeu sa te ierte stimata CUCOANA...Tuturor persoanelor care au lasat comentarii va multumesc din inima iar Dumnezeu sa va binecuvanteze

Replies


Guest

#115 Re:

2016-07-14 18:39:48

#113: -  

 Probleme cu cabina le spui? Pai eu nu am. Nu iti vreau răul dragă! Vreau doar sa înțelegi ca trebuie sa te tratezi ca sa primești copilul înapoi! Iar cat despre tatăl copiilor mei, nu iti pot spune decât ca a plecat la alta de aproape 2 ani...si cu ocazia asta am înțeles niște lucruri în viata. Copiii sunt cel mai frumos dar și dacă ii vreau lângă mine, trebuie sa ma mențin sănătoasă și puternica sa ii sprijin, sa ii iubesc și sa fiu tot pentru ei, mama și tata în același timp. Și pentru ei, fac orice, chiar dacă ar trebui sa merg la psiholog, psihiatru sau oriunde altundeva. Sper sa înțelegi ceva din ce ti-am scris acum...